Kar küreme aracının altında kalmıştı! ‘Geçirdiğim kaza aklımdan çıkmıyor’

‘Mission: Impossible’ (Görevimiz Tehlike) serisinde ‘William Brandt’ karakterine hayat veren, Marvel Sinematik Evreni’nde ise ‘Avengers’ (Yenilmezler) serisinde ‘Hawkeye’i canlandıran Jeremy Renner, geçtiğimiz sene evinin önünde ölümden döndüğü bir kaza geçirmişti.

Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalan 52 yaşındaki oyuncu, helikopterle hastaneye kaldırılmıştı. 30’dan fazla kemiği kırılan ve ciddi göğüs travması yaşayan Renner, uzun süre hastane tedavi gördüş, daha sonra evinde fizik tedaviye devam etmişti.

“KAZA AKLIMDAN ÇIKMIYOR”

Kazadan bir yıl sonra ‘Mayor of Kingstown’ dizisinin üçüncü sezonu için setlere dönen Renner, yaşadıklarının aklından hiç çıkmadığını itiraf etti.

Los Angeles Times’a konuşan 53 yaşındaki oyuncu, geçirdiği kazanın aklından çıkmadığını söyleyerek; şu ifadeleri kullandı:

Kazayı her gece yeniden yaşıyorum. Uyurken rüyalarımda ve uyanıkken düşüncelerimde bu kaza var.

“YÜZÜMDE BİR GÜLÜMSEMEYLE YÜRÜYORUM”

Ünlü isim, tedavi sürecinin maddi boyutunu umursamadığını dile getirerek; “Hayattayım. Yüzümde bir gülümsemeyle yürüyorum. Ve bunu değiştirecek hiçbir şey yok. Kötü bir gün geçirmem imkansız” şeklinde konuştu.

Kaza sonrası yaralarının boyutunu hemen fark edemediğini ve tedavi sürecinde öleceğini düşündüğünü söyleyen Renner, kendisine bu kadar çabuk iyileşme ve işe dönme gücü verdikleri için ailesine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x